MENU
ODLICZAMY...

SONDA
Jak napisałeś próbne egzaminy?
bardzo dobrze
dobrze
mogło być lepiej...
źle

 

Osiągnięcia sportowe


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017
  • Uczniowie naszej szkoły w składzie: MICHAŁ ŁAJCZAK, OSKAR SKOTNICKI, KAMIL BOBEK zajęli IV MIEJSCE mistrzostwach sosnowca w siatkówce plażowej chopców.

  • Uczniowie naszej szkoły w składzie: KAMIL BOBEK, KACPER CHOŁUJ, ŁUKASZ DURNAŒ, MATEUSZ FIEDOR, JAKUB KUREK, MICHAŁ ŁAJCZAK, OSKAR SKOTNICKI, MIŁOSZ PIETROWSKI, DAWID KOMOROWSKI, JAKUB MARZYCKI zajęli III miejsce 1/4 finału wojewódzkiego w piłce nożnej chłopców.

  • Uczniowie naszej szkoły w składzie: MICHAŁ ŁAJCZAK, KAMIL BOBEK, OSKAR SKOTNICKI, JAKUB KUREK, JAKUB SAJNOK, MATEUSZ FIEDOR, KRZYSZTOF RUSZAŁA, JAKUB MAJ, MARCIN KWIECIEŃ, DAWID KOMOROWSKI, MIŁOSZ PIETROWSKI zajęli I miejsce w pucharze prezesa SZS w LA chłopców.

  • Uczennice naszego Gimnazjum w składzie: Karolina Antoniak, Mariola Kaczmarczyk, Estera Zarzycka, Laura Ceglarz, Małgorzata Kowalska, Oliwka Pikuła, Zuzanna Barczyk, Karolina Lubańska, Natalia Hejczyk, Anna Majcherczyk zajęły II miejsce w 1/ 4 Finału Wojewódzkiego w koszykówce dziewcząt.
  • Uczennice naszej szkoły w składzie: KAROLINA ANTONIAK, MARIOLA KACZMARCZYK, ESTERA ZARZYCKA, ANNA MAJCHERCZYK, MAŁGOSIA KOWALSKA, JULIA LACHENDRO, LAURA CEGLARZ, OLIWIA PIKUŁA, ZUZANNA BARCZYK, KAROLINA LUBAŃSKA, NATALIA HEJCZYK, MARTYNA NIŻNIKOWSKA, NATALIA KWIATEK zajęły II miejsce w mistrzostwach sosnowca w koszykówce dziewcząt

  • Uczniowie naszej szkoły w składzie: MICHAŁ ŁAJCZAK, KAMIL BOBEK, OSKAR SKOTNICKI, JAKUB KUREK, KACPER CHOŁUJ, DAWID KOMOROWSKI, MATEUSZ FIEDOR, MARCIN KWIECIEŃ, JAKUB LESZCZYŃSKI, MIŁOSZ SIEDLECKI, MICHAŁ STEMPIEŃ, KACPER TRZASKA, MIŁOSZ PIETROWSKI zajęli V miejsce w mistrzostwach Sosnowca w koszykówce chłopców.

  • Uczniowie naszej szkoły w składzie: KAMIL BOBEK, MICHAŁ ŁAJCZAK, JAKUB KUREK, OSKAR SKOTNICKI, KACPER CHOŁUJ, MATEUSZ FIEDOR, MIŁOSZ PIETROWSKI, ŁUKASZ DURNAŒ, DAWID KOMOROWSKI, JAKUB MARZYCKI zajęli I miejsce w mistrzostwach Sosnowca w piłce nożnej chłopców.

  • Uczniowie naszej szkoły w składzie: MICHAŁ ŁAJCZAK, KAMIL BOBEK, OSKAR SKOTNICKI, JAKUB KUREK, KACPER CHOŁUJ, DAWID KOMOROWSKI, MATEUSZ FIEDOR, MARCIN KWIECIEŃ, JAKUB LESZCZYŃSKI, MIŁOSZ SIEDLECKI, MICHAŁ STEMPIEŃ, KACPER TRZASKA, MIŁOSZ PIETROWSKI zajęli V miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w koszykówce chłopców

  • Uczniowie naszej szkoły - Michał Łajczak oraz Jakub Kurek zajęli I MIEJSCE w Miedzygimnazjalnych Mistrzostwach Sosnowca w badmintonie chłopców Chłopcy obronili tytuł mistrzowski z ubiegłego roku.

  • Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kacper Dybus, Dawid Komorowski, Michał Łajczak, Kamil Bobek, Mateusz Fiedor, Krzysztof Ruszała, Jakub Kurek zajęła I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców.

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016
  • Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Nicole Piwowarczyk, Natalia Makiejewska, Karolina Rutkowska, Anna Majcherczyk, Weronika Augustyn, Julia Sikorska, Weronika Kociełko, Natalia Nowak, Natalia Pyjko, Klaudia Krajka, Natalia Sitkowska, Jagoda Ryńska zajęła IV miejsce w Sosnowcu podczas zawodów o Puchar Prezesa SZS dziewczęta.

  • Klaudia Krajka zajęła III miejsce w pchnięciu kulą podczas zawodów o Puchar Prezesa SZS dziewczęta

  • Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Oskar Skotnicki, Kamil Stępień, Patryk Kuc, Przemek Paszczela, Mateusz Fiedor, Piotr Cesarz, Marcin Kwiecień, Michał Łajczak, Kacper Trzaska, Kamil Bobek, Dawid Komorowski, Tymoteusz Masarczyk, Kaczmarzyk Krzysztof, zajęła III miejsce, w zawodach lekkoatletycznych o Puchar Dyrektora MOS w Sosnowcu szkół gimnazjalnych.

  • Mateusz Fiedor zajął II miejsce w biegu na 1000 m w zawodach lekkoatletycznych o Puchar Dyrektora MOS w Sosnowcu szkół gimnazjalnych.

  • Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Mariola Kaczmarczyk, Milena Widawska, Wiktoria Karbowniczek, Katarzyna Gralikowska, Wiktoria Kozak, Wiktoria Ołówka, Natalia Milik, Julia Sikorska, Anna Majcherczyk, Jagoda Ryńska zajęła I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt.

  • Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Patryk Kuc, Jakub Kurek, Dawid Komorowski -rezerwa, zajęła I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie chłopców.

  • Jakub Kurek zajął II miejsce - indywidualnie w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie chłopców

  • Uczniowie naszej szkoły w składzie: Oskar Skotnicki, Jakub Kurek, Marcin Kwiecień, Patryk Kuc, Dawid Komorowski, Kamil Bobek, Michał Łajczak, Kacper Trzaska, Kacper Chołuj, Sebastian Gansty, Marcel Kołek, Oskar Blacha zajęli II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.

  • Uczennice naszej szkoły w składzie Milena Widawska - kapitan, Wiktoria Kozak, Wiktoria Karbowniczek, Katarzyna Bąchor, Klaudia Smiatacz, Julka Sikorska, Mariola Kaczmarczyk - bramka, Estera Zarzycka, Ania Majcherczyk, Weronika Kulpecka, Jagoda Ryńska, Karolina Rutkowska zdobyły VI miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej.

  • Uczennice naszej szkoły zajęły III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w koszykówce dziewcząt. Skład drużyny: Wiktoria Kozak 3c- kapitan drużyny, Klaudia Smiatacz 3b, Kasia Bąchor 3b Julka Sikorska 3a, Małgosia Kowalska 2a, Julka Lachendro 2a, Oliwka Pikuła 2a, Kamila Jakubczak 2a, Zuzia Barczyk 2b, Laura Ceglarz 2b, Dominika Sękowska 2b, Karolina Antoniak 2c, Natalia Kwiatek 2c, Mariola Kaczmarczyk 1c, Weronika Kulpecka 1c oraz Estera Zarzycka 1c

  • Drużyna naszego gimnazjum zajęła II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii chłopców.

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015
  • Kinga Oleksy i Dominka Wieczorek zajęły IV miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół gimnazjalnych w badmintonie.

  • Zespół chłopców w składzie: Dawid Komorowski, Jakub Kurek, Marcin Kwiecień, Oskar Skotnicki, Kacper Chołuj, Kacper Trzaska, Tomasz Gołdecki, Kamil Miska i Sławomir Owczarek zajął V miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców.

  • Zespół chłopców w składzie: Kacper Marcoń, Damian Gardyński, Paweł Palcat, Kamil Wdowiak, Artur Jaros, Seweryn Górka, Daniel Chołuj, Kacper Chołuj, Bartek Stasiukiewicz, Michał Zygmunt, Kryspin Łokietek i Oskar Skotnicki zajął III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców.

  • Zespół chłopców zajął III miejsce w Zawodach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w biegach przełajowych.

    Skład zespołu:

    • Hałaciński Hubert
    • Skotnicki Oskar
    • Szubert Dawid
    • Marcoń Kacper
    • Górka Seweryn
    • Chołuj Daniel
  • Zespół chłopców zajął III miejsce w Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w biegach przełajowych. Drużyna zakwalifikowała się do zawodów rejonowych.
    Skład zespołu:

    • Hałaciński Hubert
    • Miska Kamil
    • Paszczela Przemysław
    • Kuc Patryk
    • Górka Seweryn
    • Chołuj Daniel
  • Dawid Szubert zajął II miejsce w skoku wzwyż podczas zawodów Ligi Lekkoatletycznej szkoł gimnazjalnych

  • Przemysław Paszczela zajął II miejsce w skoku w dal podczas zawodów Ligi Lekkoatletycznej szkoł gimnazjalnych

  • Kacper Marcoń zajął III miejsce w biegu na 300 m podczas zawodów Ligi Lekkoatletycznej szkoł gimnazjalnych

  • Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt.

  • KASIA GRALIKOWSKA z klasy II B zajęła II miejsce w biegu na 100 m w zawodach o Puchar Dyrektora SZS.

  • KLAUDIA KRAJKA Z klasy II C była IV w pchnięciu kulą w zawodach o Puchar Dyrektora SZS.

  • WIKTORIA KARBOWNICZEK zajęła V miejsce w biegu na 600 m w zawodach o Puchar Dyrektora SZS.

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/2014
  • Podczas biegów dla młodzieży "Majówka z zadyszką" uczeń klasy III b Wojciech Wydmański zajął I miejsce w biegu na 800 m.

  • Reprezentantki naszej szkoły: Katarzyna Gralikowska Kinga Nowak, Julia Chuchała, Wiktoria Ołówka, zdobyły II miejsce w biegu sztafetowym 4x100 podczas Mistrzostw Sosnowca

  • Podczas Mistrzostw Sosnowca w lekkoatletyce klas I Kasia Gralikowska zdobyła II miejsce w biegu na 100 m.

  • Klaudia Krajka zdobyła II m w pchnięciu kulą 3kg.

  • Wiktoria Karbowniczek zdobyła IV miejsce w biegu na 600 m.

  • Patryk Kuc zajął III miejsce w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Pierwszych Klas Szkół Gimnazjalnych w Sosnowcu.

  • Przemek Paszczela zajął II miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Pierwszych Klas Szkół Gimnazjalnych w Sosnowcu.

  • Uczeń klasy III c Artur Bubała zajął III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie Chłopców w roku szkolnym 2013/2014.

  • Uczeń klasy III a Daniel Adamski zajął IV miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie Chłopców w roku szkolnym 2013/2014.

  • Drużyna naszego gimnazjum zajęła I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie Chłopców w roku szkolnym 2013/2014.

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013
  • Kamil Gwadera zajął III miejsce w biegu na 100 m w Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prezesa MSZS w Sosnowcu

  • Wiktoria Milik zjęła II miejsce w biegu na 600 m w Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prezesa MSZS w Sosnowcu

  • Drużyna chłopców zajęła I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w łyżwiarstwie szybkim. Zawodnicy: Paweł GoŸdziewicz, Piotr Grabosz, Jakub Musialik, Damian Urbańczyk.

  • Drużyna chłopców zajęła III miejsce w finałach wojewódzkich w łyżwiarstwie szybkim Jastrzębie Zdrój 25.03.13. Zawodnicy: Paweł GoŸdziewicz, Piotr Grabosz, Jakub Musialik, Damian Urbańczyk.

  • Marek Michałowski, Rafał Piętka zostali Mistrzami Sosnowca w badmintonie.

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012
  • Największy sukces naszego ucznia w turniejach tanecznych! Piotr Trząski, uczeń klasy III c w sobotę 17 marca 2012 r. zdobył Grand Prix turnieju w Pyskowicach.

  • Drużyna w składzie:
    • Paweł Goździewicz
    • Paweł Grabosz
    • Jakub Musialik
    • Maciej Oleksy
    • Filip Gzik

    zajęła II miejsce w mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Łyżwiarstwie szybkim chłopców w roku szkolnym 2011/2012.

  • Piotr Trząski, uczeń klasy III c zajął II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "Zorba 2012" w Rędzinach.

  • Uczennice i uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w Mistrzostwach Sosnowca w piłce koszykowej. Obydwie drużyny dostały się do rozgrywek finałowych.
    Chłopcy zajęli III miejsce w Sosnowcu w następującym składzie:

    Marcin Cieśla 3 b
    Bartłomiej Piętka 3 d
    Tomasz Daraż 3 d
    Dawid Budniak 3 d
    Konrad Grzesiak 3 d
    Jakub Musialik 2 c
    Piotr Grabosz 2 c
    Kamil Krzak 2 c
    Bartłomiej Malec 2 a
    Mateusz Bujak 2 a
    Mateusz Śliwiński 2 a
    Damian Kochanowski 2 a
    Rafał Piętka 1 c

Rok szkolny 2008/2009

Rok szkolny 2007/2008

Rok szkolny 2006/2007

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

LOSOWE ZDJĘCIE

KALENDARZ
AKTUALNY CZAS

szablony stron