MENU
ODLICZAMY...

SONDA
Jak napisałeś próbne egzaminy?
bardzo dobrze
dobrze
mogło być lepiej...
źle

W budynku Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II przez wiele lat istniała Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Kalagi. My, uczniowie i pracownicy gimnazjum nie zapominamy o tym, że budynek w kórym się obecnie znajdujemy ma wartość szczególną dla wielu mieszkańców Zagórza i absolwentów tej szkoły. Dlatego postanowiliśmy, że stronę o Was, osobach, które ukończyły tą szkołę będziemy rozbudowywać. Zapraszamy Państwa do wspólnego z nami budowania tej strony. Mile widziane będą wszelkie materiały, które nadają się do publikacji.Informujemy, że odbyło się pierwsze po "wygaśnięciu" SP 2 spotkanie jej byłych uczniów w murach budynku przy ulicy Kalagi 9 a.

 • 12 kwietnia 2008r. absolwenci Szkoły Podstawowej nr 2 w Sosnowcu z rocznika 1975-1983, po dwudziestu pięciu latach odkąd opuścili mury szkoły, spotkali się ponownie w tym samym miejscu.

  Uczniowie ówczesnych klas VIII a i VIII b postanowili odnowić znajomość i w miłej atmosferze wspominać wspólnie przeżyte szkolne lata. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz całą społeczność szkolna Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Sosnowcu składa serdeczne gratulacje za organizację i pomysł spotkania Jednocześnie dziękujemy za pamięć i podtrzymywanie pięknych tradycji szkoły, której jesteśmy kontynuatorem.

 •  

  Fotorelacja z wydarzenia

   

   

   

LOSOWE ZDJĘCIE

KALENDARZ
AKTUALNY CZAS

SUBSKRYPCJA  


szablony stron