Oryginalne prezenty dla gości weselnych


Mało która para młoda jakoś bardziej przejmuje się prezentami dla gości weselnych. Zazwyczaj myśli się o nich dopiero wtedy, gdy już naprawdę trzeba je wybrać, bo za miesiąc czy dwa wesele Poznań się odbędzie, a jednak gościom trzeba będzie w jakiś sposób podziękować za ich udział w zabawie. Jak więc to zrobić? Można oczywiście zdecydować się na jeden ze schematycznych prezentów, czyli np. zestaw herbat bądź małą nalewkę, ale można też spróbować pokusić się o nieco więcej kreatywności, by nawet taki podarunek na długo pozostał w pamięci bliskich. W tym celu podarunek wypadałoby spersonalizować. Jak więc to zrobić? Jakie są przykłady takich personalizowanych prezentów dla gości weselnych?

Pierwszym z nich będzie chociażby płyta CD z nagranymi na nią utworami. Bo nie mówimy tu w żadnym wypadku o gotowym wytworze jakiegoś znanego zespołu muzycznego, tylko o mieszance piosenek lubianych przez parę młodą. Na pewno każdy byłby w stanie stworzyć coś takiego. Każdy ma jakąś krótką listę swoich ukochanych utworów, którymi chętnie dzieli się z innymi. Wystarczy więc do nich powrócić i nagrać je na płyty CD, a następnie jeszcze jakoś ładnie je opakować, czyli np. włożyć do udekorowanych samodzielnie pudełek. Prezenty dla gości na wesele Poznań mają być i praktyczne, i estetyczne. Gotową płytę umieszczoną w opakowaniu można jeszcze przewiązać białą wstążką i zawiązać na niej kokardkę, a następnie do tej wstążki doczepić małą papierową karteczkę z własnoręcznie napisanymi podziękowaniami. Taki prezent będzie mieć znacznie większą wartość niżeli mała wódka albo klasyczny zestaw czekoladek. Jeżeli prezent ma być wyjątkowy, trzeba go spersonalizować – innej opcji po prostu nie ma.

Ale oczywiście płyta z nagranymi ulubionymi utworami nie jest jedynym dobrym przykładem personalizowanego prezentu dla weselnych gości. Tego rodzaju podarunkiem będzie również chociażby świeca DIY albo ogólnie jakikolwiek wyrób wykonany własnoręcznie. Personalizowane prezenty dla gości są naprawdę wyjątkowe. Zawsze są więc mile widziane przez zaproszonych.

Więcej znajdziesz na: dworekstaropolski.com